Příběh chlapce žijícího ve stínu bratra (5.) bude již brzy

Leden 2009

Animace

22. ledna 2009 v 16:58 | Kakashi

Bleskovka1

7. ledna 2009 v 20:22 | Kakashi
1.Kdy se narodil Kakashi Hatake
2.Jakou má Kakashi krevní skupinu?
3.Kdo je toto?
4.Kdo byl kdysi v Kakashiho týmu(celým jménem)
5.Kdo byl jeho sensei?
6.Jak se jmenoval jeho sensei?
7.Jak se jmenuje poklad rodiny Hatake?
8.Kdo dal Kakshimu Sharingan?
9.Kolikátý tým vede Kakashi a kdo v něm je?
10.Jaký je váš email a co chcete na diplom????
11.A poslední otázka,kdo je toto?

Srandičky tu musí být

4. ledna 2009 v 16:14 | Kakashi |  Legrace
Rouga Nadare

4. ledna 2009 v 8:05 | Kakashi
Rouga Nadare Rouga Nadare je Jounin ze sněžné země, který pomohl zabít bývalého krále této země a spolu s dalšími ninji tuto zemi ovládl. Rouga je silný soupeř nejen kvůli svým ledovým technikám, ale především kvůli čakrovému brnění, které používá. S Kakashim bojoval už dřív, ale Kakashi musel utéct, aby zachránil princeznu, a proto se mu Nadare pořád během boje vysmívá.
Jeho ledová ninjitsu jsou velmi silná a jeho čakrové brnění nejen zesiluje čakru a jeho útoky, ale taky ho chrání proti ninjutsu a genjutsu. Ovšem proti ninjutsu nejvyššího stupně ho brnění sice ochrání, ale zároveň se zničí. Nadare je na tomto brnění v boji už závislý a díky tomu bylo oslabeno jeho taijutsu, protože ho přestal používat. Nadareho nakonec zabije Kakashi, právě pomocí Taijutsu.

Kakuyoku Fubuki

4. ledna 2009 v 8:02 | Kakashi
Fubuki Kakuyoku Kakuyoku Fubuki je Sněžná kunoichi společně s Rougou Nadarem a Fuyukuma Mizorem. Bojovala proti Sasukemu Uchiha a velmi úspěšně se jí dařilo odrážet jeho útoky, kdy proti jeho technice Obrovské ohnivé koule (火遁・豪火球の術) použila techniku Ledové vězení (氷牢の術) a proti technice Dračího ohně (火遁・龍火の術) použila svá křídla, která má na svém brnění. Nakonec byla poražena, když Sasuke využil své Lví kombo (Shishi Rendan, 獅子連弾) ke srážce s jejím partnerem Fuyukuma Mizorem, co způsobilo, že jejich brnění vybuchla. Podobně jako u Mizoreho ani u Fubuki není známo, jestli při tomto výbuchu zemřela

Fuyaguma Mizore

4. ledna 2009 v 7:46 | Kakashi
Mizore Fuyaguma Mizore je Sněžný ninja, který doprovázel Rougu Nadareho a Kakuyoku Fubuki. Jeho metoda boje spočívá v používání jeho snowboardu k rychlejšímu pohybu, jeho chakrovém brnění a jeho kovové zbrani, která dokáže vystřelovat lano na své protivníky a přitáhnout je. Byl poražen Sakurou Haruno a Sasukem Uchihou, kteří mu připravili past. Přežil Sakuřino Fubuki no Jutsu (桜吹雪の術, technika Sněhové vichřice), které upoutalo jeho pozornost zatímco Sasuke použil své Lví kombo na jeho partnerku Kakuyoku Fubuki. To vedlo k srážce mezi Kakuyoku a Mizorem a jejich chakrové brnění explodovalo. Není známo jestli zahynul.