Příběh chlapce žijícího ve stínu bratra (5.) bude již brzy

Květen 2009


2 new Sbéééčko

17. května 2009 v 20:46 | Kakashi |  Diplomky

http://fanouseknaruta.blog.cz


http://naruto45619.blog.cz/A něco pro mě
Anko Mitarashi

16. května 2009 v 17:32 | Kakashi |  Senseiové
Vesnice: Konohagakure (Konoha, Skrytá Listová vesnice)
Věk
(na začátku anime): 24
Narozeniny: 24. říjen
Váha: 45,8 kg
Výška: 168 cm
Krevní skupina: A
Hodnost: Special Jounnin
První výstup v manze: Volume 5, Chapter 44
Anko se poprvé objevila jako zkoušející ve druhé části Chuuninské zkoušky. Je energická, impulzivní a občas stejně hyperaktivní jako Naruto. Je hrdá na to, že nepodlehla Orochimarovým svodům a nenechala se ovládnout zlem. I když jeho prokletá pečeť ji mohla zabít, Anko je pořád dost silným ninjou. Její inteligence a rozhodnost jí umožňuje být dobrým vůdcem, udržuje si respekt podřízených, kteří jí nikdy neodporují, pokud se rozhodne do něčeho jít na vlastní pěst. Přes všechna nebezpečí a těžké životní zkoušky, kterými prošla, jí většinou na tváři hraje úsměv a překvapuje svým jedinečným smyslem pro humor.
Anko a Orochimaru
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběh
Orochimaru byl její sensei a od té doby, kdy se od něj odvrátila, ho z duše nenávidí. (Součástí anime je filler odehrávající se v Zemi moře, kde je Anko nalezena poté, co od něj odejde.)
Anko se stala jednou z prvních deseti lidí, které Orochimaru označil svou prokletou pečetí - Cursed Seal of Heaven. Jako jediná také přezila, ale stala se jen Orochimarovou podřízenou, protože věřil, že nemá dostatečnou motivaci (touhu po moci nebo pomstě) k tomu, aby plně využila sílu, kterou jí dal. Poté, co si uvědomila, že je pro něj jen smetí, sama se rozhodla se ho opustit. Orochimaru o ni ztratil zájem, i když možná měl nějaký skrytý důvod, proč ji nechal naživu. Během jejich prvního setkání po několika letech v Lese smrti se upřímně podivil nad její vytrvalostí a silou, ovšem stále v ní nevidí hrozbu a může ji bez problémů porazit.

Techniky

Anko ovládá některé z Orochimarových zakázaných technik (kinjutsu), například: Sōjasōsai no Jutsu 双蛇相殺の術 (Dvojí hadí obětování).
Jinak používá další hadí justu, např. Sen'eijashu 潜影蛇手 (Skrytá stínová ruka hada) a ohnivá jutsu jako Katon: Ryuuka no Jutsu 火遁・龍火の術 (Technika ohnivého draka).

Překlad jména

みたらしアンコ
Anko je vlastně pasta z červených fazolí, ingredience knedlíčků dango.
Mitarashi je jeden z typů polevy, do které se knedlíčky namáčejí.

Zajímavosti

Podle oficiálního databooku má Anko ráda knedlíčky dango se sladkou fazolovou polévkou a nesnáší hodně kořeněná jídla. Také ráda provádí čajový obřad.
Její nejčastější fráze je: "Arriving!" ("Příchod!").
Má některé "roztomilé" Orochimarovy zvyky, jako třeba olizování rtů nebo kunaie před začátkem souboje. Právě díky jejímu spojení s Orochimarem je nejoblíbenější ženskou postavou Kishimoto-senseie.

Kartička

16. května 2009 v 15:43 | Kakashi |  Objednej+vyzvedni
Tak už jsem konečně našel kartičku a zde si můžete objednat co na kartičku a do kdy.
Bude mi stačit když napíšete co na ní chcete

Co musíte napsat(podmínka)

1. Vaše jméno
2. Vaš obrázek s postavou (pošlete na můj email - Kakashi221@seznam.cz)
3. Hodnost (jounnin,gennin....atd)
4. Kolik vám je let
5. Jste kluk\holka
6. Výška
7. Váha
8. Vaši týmoví partneři (3)
9. V čem chcete vinikat-Ninjutsu,Rychlosti,Taijutsu nebo Genjutsu
10. Co nepoužíváte často-Ninjutsu,Rychlost,Taijutsu nebo Genjutsu
11. Kolik A,B,C a D misí jste splnili


Takto jsem si udělal svoji
Tak pište do komentíkůJaponsky jména

10. května 2009 v 18:00 | Kakashi |  Co se vytvoří+obrázky
Jak se píšou jména japonsky
no řekněte zvládli byste tohle navzpaměť? XD

うちは サスケ, Uchiha Sasuke
うずまき ナルト, Uzumaki Naruto
春野 サクラ, Haruno Sakura
はたけ カカシ, Hatake Kakashi
うみのイルカ, Umino Iruka
サイ, Sai
ヤマト,Yamato
日向ネジ, Hyuga Neji
ロック・リー, Rock Lee
テンテン, TenTen
マイト・ガイ, Maito Gai
日向ヒナタ, Hyuga Hinata
犬塚キバ, Inuzuka Kiba
油女シノ, Aburame Shino
夕日紅, Yuuhi Kurenai
奈良シカマル, Nara Shikamaru
山中いの, Yamanaka Ino
秋道チョウジ, Akimichi Choji
綱手, Tsunade
シズネ, Shizune
自来也,Jiraiya
三代目火影, Sandaime Hokage
波風ミナト, Namikaze Minato
我愛羅, Gaara
テマリ , Temari
カンクロウ , Kankurou
大蛇丸 , Orochimaru
かぐや君麻呂, Kaguya Kimimaro
多由也 , Tayuya
左近 , Sakon
次郎坊, Jirobo
鬼童丸, Kidomaru
ペイン , Pein
小南 , Konan
飛段 , Hidan
角都 , Kazuku
サソリ , Sasori
デイダラ , Deidara
トビ , Tobi
うちは イタチ, Uchiha Itachi
干柿鬼鮫 , Kisame Goshigaki
ゼツ , Zetsu

Iruka Umino

7. května 2009 v 19:40 | Kakashi |  Senseiové

Umino Iruka je učitel na ninjovské akademii, kde studoval Uzumaki Naruto. Mezi Narutem a Irukou je zvláštní vztah. Iruka vidí v Narutovi sám sebe, protože také vyrůstal jako sirotek. Jeho rodiče byli zabiti Devítiocasým démonem (Kyuubi), když mu bylo 12 let (jako Narutovi na začátku seriálu).
Naruto si Iruku oblíbil, protože právě Iruka byl první, kdo ho uznal jako drahocenou osobu, a Naruto ho vidí jako svého otce. I když Irukovi rodiče byli zabiti démon zapečetěným v Narutovi, Iruka ho z toho neviní a ví, že Naruto není ten démon, ale úplně jiná osoba. Protože se Iruka obává, že požadavky kladené na Naruta jsou příliš velké, tak podceňuje Narutovy schopnosti během zkoušek, které provázejí cestu vedoucí k hlavnímu Narutovu cíli - stát se úžasným ninjou, nejlepším v jeho vesnici, Hokagem. Iruka byl také učitelem Konohamaru.
Iruka má jizvu přes nos vedoucí z jedné tváře na druhou, spekuluje se o tom, že tu jizvu mu způsobil Devítiocasý démon během útoku na Skrytou Listovou Vesnici.
Iruka se narodil 26. května. Na začátku seriálu mu bylo 25 let. Je 178 cm vysoký, má hnědé vlasy a černé oči, váží 66,2 kg. Je Chuuninem ve Skryté Listové Vesnici (Konohagakure).

Překlad jména

Umino Iruka rozepsané jako "umi no iruka" znamená mořský delfín. Jeho oblíbené jídlo je Ramen z baru Ichiraku Ramen. Mezi jeho koníčky patří chození do horkých pramenů.

Techniky

Henge no Jutsu (Přeměna)
Kawarimi no Jutsu (Přemístění)

Asuma Sarutobi

7. května 2009 v 19:23 | Kakashi |  Senseiové

Sarutobi Asuma je jounin ze Skryté Listové vesnice. Velí týmu 10. ve kterém je Nara Shikamaru, Akimichi Chouji a Yamanaka Ino. O Asumovi se toho moc neví, pouze, že má rád polehávání a odpočívání a neustále kouří cigaretu. Ale také se dobře stará o své studenty, o které se často i strachuje. Říká, že se jeho tým skládá ze "žrouta", "uřvané pusy" a "flákače". Svůj tým proto také považuje za jeden z nejlínějších ze všech v celé historii Listové.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhAsuma se narodil do Klanu Sarutobi. Ve věku devíti let absolvoval Ninja akademii a ve dvanácti složil Chuuninskou Zkoušku. Asuma byl dříve také jedním z Dvanácti Strážných Ninjů, kteří chránili Feudálního pána Země Ohně. Asuma odešel z Listové hledat svou vlastní cestu, ale později se vrátil. Stále nosí svou šerpu se znakem ohně, která se nosila v jeho dřívější elitní skupině. Asume se nakonec stal Jouninem a byl přidělen k Týmu 10 ve kterém jsou Nara Shikamaru, Yamanaka Ino a Akimichi Chouji.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběh
Asuma měl v minulosti neshody se svým otcem, ale vždy stál při něm. Asuma se zdá být většinou klidný a relaxační chování a vždy je většinou spatřen s cigaretou, protože je velký kuřák. Když jde Asuma do bitvy, tak využívá svoje upravené nože/boxery a posiluje je svým Větrným elementem. Také se často snaží zajímat o své geniny v jeho týmu a jejich koníčky. Říká Choujimu aby více trénoval a se Shikamarem často hrával Shougi. Svůj volný čas také často strávil s Yuuhi Kurenai, což napovídalo romantickému spojení.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběh
Asuma také věřil svým geninům natolik že je nechal vstoupit do Chuuninské Zkoušky. V Chuuninské Zkoušce kvalifikačních kol byl se svým týmem a čekal jestli uspějí. Když Hyuuga Neji zaútočil na zesláblou Hinatu, tak někteří Listoví Jounini vstoupili do boje a Nejiho zastavili, ale jediný Asuma vše sledoval a nezasáhl. Potom byl svědkem jak Ino a Chouji své zápasy prohráli, zatímco Shikamaru vyhrál. Během třetího testu seděl s Kurenai na tribuně a vysvětloval že Shikamaru je génius, ale byl překvapen když Shikamaru svůj zápas vzdal. Když byla zahájena invaze do Listové Písečnou a Zvučnou, tak zrušil Genjutsu útok. Když Shikamaru, Naruto a Sakura šli za Sasukem, tak je Asuma sledoval. Zvuční ninjové pronásledovali pomocnou trojku a chtěli je zabít. Během této honby se Shikamaru rozhodl že se obětuje a Zvučné pronásledovatele zdrží a když byl připraven přijmout svůj osud, tak mu přišel Asuma na pomoc. Rychle Zvučné ninjy porazil a řekl Shikamarovi že odvedl skvělou práci. Krátce po skončení invaze truchlil Asuma nad smrtí Třetího Hokage.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhAsuma později pomáhá Kakashimu s Kurenai proti Uchihovi Itachimu a Hoshigaki Kisamemu, kteří přišli do Listové najít Naruta. Asuma stojí sám proti Kisamemu a s využitím svých nožů/boxerů se mu podaří Kisameho zranit na jeho tváři. Kisame však ukáže svůj vlastní trik a zranuje Asumovo rameno pomocí svého meče Samehady. Když chce Itachi zabít Kurenai tak, tak jí Asuma rychle přispěchá na pomoc. Potom dorazí Kakashi a později Gai a tak Itachi a Kisame utíkají.
V následujících letech je hrdý na Ino, Choujiho a Shikamaru, protože se stali Chuuniny a dá jim náušnice jako dárek. Pak jim popřeje k tomu aby také jednou vedli své vlastní týmy. Během této doby také Asuma začal hodnotit své místo v Listové a nakonec dochází k závěru že byl pouze obětní pěšák podobně jako v Shougi. On vysvětlil své myšlenky Shikamarovi a říká mu že on sám byl obětní pěšák a Shikamaru král. Zeptal se Shikamara jestli ví kdo je to "Král", ale Shikamaru neměl odpověd a tak mu Asuma řekl že se to dozví průběhem času.[/spoil2]
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKdyž se Naruto vrátil ze svého tréninku s Jiraiyou, tak přišel hledat pomoc od Asumy, aby mu pomohl vysvětlit podstatu Větrného elementu. Asuma mu tedy vysvětlí podstatu své vlastní techniky a dá Narutovi radu jak začít s Větrným elementem. Díky této pomoci je Naruto schopný dokončit svou vlastní Větrnou techniku.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKdyž se Akatsuki dostali do Země Ohně, tak Tsunade vysílá malé týmy, které je mají zastavit. Jeden takový tým byl složený z Asumy, Shikamaru, Kotetsu a Izuma. Asume se rychle zastaví u Kurenai v jejím bytě a pak se vydává se svým týmem do Chrámu Ohně, který Akatsuki napadli. Tam se dozvěděli že zabili Chirika, mnicha který také býval také Strážný Ninja a tak je Listový tým pronásleduje až ke stanici lovců odměn a tam se setkávají s Hidanem a Kakuzem. Rychle zaútočí, ale Hidan nemůže být zabit.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhU Hidana se dozvídáme že uctívá náboženství zvané Jashin, které mu dovoluje přenášet svojí vlastní bolest na druhé, ale pouze když má krev svého protivníka. Bohužel Asuma bojoval s Hidanem a Hidan některou jeho krev získal. Zbytek Asumova týmu se snažil Hidana zastavit, ale přesto nezabránili Hidanovi když si způsobil smrtelné zranění, které se přeneslo na Asumu. Nakonec přišla posila a Akatsuki se dali na útěk. Ino se pokusila využít lekéřské techniky, ale rána byla smrtelná. Asuma přijal svůj osud a požádal své bývalé Geniny, aby vyslyšeli jeho poslední slova.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhAsuma prohlásil, že konečně pochopil, proč se Třetí obětoval. Asuma řekl Ino aby dávala pozor na Shikamara a Choujiho a aby neprohrála se Sakurou v Ninjutsu nebo lásce. Choujimu řekl at vždy věří sám v sebe a pokusí se zhubnout. Nakonec řekl Shikamarovi že má šanci stát se Hokagem. Pak pošeptal Shikamarovi do ucha kdo je "Král" a Shikamaru je překvapen. Potom si zapálí svou poslední cigaretu a říká svým studentům, aby nikdy nezapoměli že byli Tým 10. Potom zemře. Shikamaru si potom bere od Asumy cigaretu a začne jí kouřit na jeho počest.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhTým 10 se vrací do Listové s Asumovým tělem. Shikamaru řekne Kurenai špatné zprávy a ta se z toho rozpláče a je zdrcená touto zprávou. Asuma je položen do hrobu se ctí a Konohamaru truchlí nad smrtí svého strýce. Shikamaru se začne zaměřovat na pomstu a chce dát nějáký smysl Asumově smrti. Tvrdě trénuje a naučí se jak používat svůj stín s Asumovými noži/boxery a zjištuje jak pracuje Hidanova technika. Shikamaru pak kouří Asumovy cigarety a používá jeho zapalovač, dokud nebude jeho pomsta splněna. Brzy je Tým 10 připraven dokončit svou pomstu. S pomocí Kakashiho přepadne Tým 10 Hidana a Kakuza. Shikamaru oddělí Hidana od ostatních a využívá svoje poznatky a zajištuje že nebude sdílet stejný osud jako Asuma.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhShikamaru nakonec dostane Hidana do pasti a pokryje celé jeho tělo výbušnými lístky. Dozvídáme se že "Král" jsou všechny budoucí děti Listové, které jsou základem celé Listové. Pak Shikamaru prohlásí že si Hidan vykopal svůj vlastní hrob, když zabil jeho učitele. Pak zahodil zapálenou cigaretu, která zasáhla výbušné lístky a výbuch rozthal Hidana na kousky. Shikamaru se vrací do Listové a hovoří s Kurenai a říká že Asuma tu vždy pro ní bude. Těhotná Kurenai mu poděkuje a poprvé odhaluje svůj snubní prsten. Kurenai ztratila manžela, ale Shikamaru jí ujištuje že se o její dítě postará.

Zajímavosti


První vystoupení (Anime): Epizoda 3
První vystoupení (Manga): Kapitola 35
Registrační ID: 010829
Hodnost: Jounin
Mise : 111 D-misí, 193 C-misí, 217 B-misí, 178 A-misí, 20 S-misí.
Narozeniny: 18. Října
Věk: 30 (Zemřel)
Výška: 190,8 cm
Váha: 81,6 kg
Pohlaví: Muž
Krevní skupina: O
Vesnice: Skrytá Listová
Tým: Tým 10, Dvanáct Strážných Ninjů
Rodina: Konohamaru (Synovec), Yuuhi Kurenai (Manželka), Nenarozené a nepojmenované dítě.

Význam jména

Sarutobi znamená "Létající, skákající opice" a Asuma je pouze normální jméno.

Techniky

Haisekishou (Spalovací oblak popela)
Hien