Příběh chlapce žijícího ve stínu bratra (5.) bude již brzy

Listopad 2009

Příběh chlapce žijícího ve stínu bratra (1.)

28. listopadu 2009 v 22:57 | Iritachi |  Info o mně
Nový Hatake

Bylo krátce po půlnoci, když v tom se ozvalo z nemocnice ozývalo kříčení.Všechny sestřičky běžely do pokoje od kterého se ozýval křik.Sestřičky vběhly do pokoje, ale poté se zastavily a začaly se usmívat.V pokoji byla žena držící čerstvě narozené dítě a hned věděly, že musí zavolat manžela ženy.Sakumo a Kakashi v klidu spali, když v tom se přednima objevil ninja.
,,Sakumo-sama!,vzbuďte se.Vaše žena porodila."Sakumo byl ihned přivědomí a rychle šel probudit Kakashiho.,,Kakashi! probuď se, rychle."Kakashi okamžitě vstal a běžel za otcem.
,,Pospěš si Kakashi!"popoháněl Sakumo svého syna.,,Ale proč tati?"ptal se Kakashi.
,,Chceš snad vědět jakého máš sourozence ne?"To Kakashiho povzbudilo a běžel ještě rychle.
Když Sakumo doběhl do pokoje své ženy, oči se mu rozzářily.Poté vběhl do pokoje Kakashi a uviděl svou matku a otce jak drží v náručí jeho sourozence.,,Pozdrav Iritachiho Kakashi,Tvého malého bratříčka"řekla jeho matka a podala mu Iritachiho.Kakashi se podíval na svého bratříčka a zopakoval jeho jméno,,Iritachi?To bude určitě bezvadný brácha" a usmál se na Iritachiho.
Iritachi se na něj podíval a usmál se na Kakashiho krásným a širokým úsměvem.Kakashi byl nadčen ze svého malého brášky a začal ho zlehka objímat.Kakashimu bylo pět let.

Tak to krásně šlo až do doby kdy Iritachiho(1) a Kakashiho(6) matka zemřela na neznámou nemoc.Od té doby se o Iritachiho a Kakashiho staral Sakumo. Iritachi už v půl roceuměl chodit
a plynule mluvit už v roce.Jednoho bouřkového večera nemohl Iritachi spát, tak šel hledat Kakashiho.Našel ho až v ložnici jejich otce.Když Iritachi vešel, viděl jak Kakashi stojí nehybně a kouká dolů.Iritachi se přiblížil, aby viděl, co to leží na podlaze.Náhle se mu zastavil dech.
Uviděl jak jejich otec leží bez tepu a nehybně v louži krve.Iritachi se chytil Kakashiho, který stál hned vedle něj.Začaly mu téct slzy.,,Tati,proč?Proč si nás opustil?Proč?"ptal se se slzami v očích.
To bylo Kakashimu sedm let a Iritachimu dva roky.

Další den se u nich objevil jeden z Anbu, když se dozvěděl co se stalo.Uviděl Kakashiho a Iritachiho spíci na mrtvole jejich otce.Oba je vzal a odnesl k Hokagemu.U Hokageho se Kakashi a Iritachi dozvěděli proč jejich otec odešel.Oba toho dne si ujasnili, že na prvním místě je úspěšnost mise.Na pohřbu se sešla celá Konoha.Sakumo byl jedním z nejlepších ninju v Konoze.
Po otci zůstalo Kakashimu Běloskvoucí čakrové ostří a Iritachimu otcova čelenka.

Pokračování příště.

Jsem v Anti Sakura Klubu

22. listopadu 2009 v 14:03 | Iritachi |  Co se vytvoří+obrázky
Toto je originální průkaz
Fakt pěkný


Naruto Techno 4ever

16. listopadu 2009 v 11:10 | Iritachi |  Videa
Tyto videa jsou vážně 4ever:
Naruto Ondo

5. listopadu 2009 v 18:50 | Iritachi |  Videa
Tak tohle je fakt povedený: